Регистрирайте се Търсене Въпроси/Отговори Потребители Потребителски групи Вход  
Напишете отговор Недоволен клиент
Недоволен клиент
k.andreev

Местожителство: Sopot
Отговорете с цитат
Здравей те ,бих искал да изразя моето недоволство ,направих поръчка от сайтави ,ваши служители се свръзаха с мен за подвраждаване на желаните артукули и до тук добре ,но като отидох да получа желаните части ,разбрах че това което аз съм заявил нищо няма общо с това което са ми пратили .Обадих се на ваш служител да науча какво е станало ,отговора който получих беше че тъй като е нямало това което съм поръчал ми са пратили тези ,съответно като ги попитах защо неми се обадихте да ми кажете че няма в наличност и дали може да ми пратите тези части ,получих отговор ами трябваше . Мога да кажа само че по този начин губите само клиенти .
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на k.andreevИзпратете лично съобщение
Hit-ko
Site Admin

Отговорете с цитат
В понеделник, ще проверя какъв е случая и ще ти пиша... идеята в нашата работа е да печелим клиенти, а не да ги губим!

Hit-ko
Site Admin

Отговорете с цитат
k.andreev написа:
Здравей те ,бих искал да изразя моето недоволство ,направих поръчка от сайтави ,ваши служители се свръзаха с мен за подвраждаване на желаните артукули и до тук добре ,но като отидох да получа желаните части ,разбрах че това което аз съм заявил нищо няма общо с това което са ми пратили .Обадих се на ваш служител да науча какво е станало ,отговора който получих беше че тъй като е нямало това което съм поръчал ми са пратили тези ,съответно като ги попитах защо неми се обадихте да ми кажете че няма в наличност и дали може да ми пратите тези части ,получих отговор ами трябваше . Мога да кажа само че по този начин губите само клиенти .

Разбрах, че проблема не е в жилата, а в накладките - избрал си определена марка, а сме ти изпратили друга...
Съжалявам за случая, но смятам, че бързо можем да поправим грешката - върни накладките обратно за наша сметка и ще ти изпратим избраната от теб марка!

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
You can attach files in this forum
You can download files in this forum
Часовете са според зоната GMT + 2 Часа  
Страница 1 от 1  

Напишете отговор